لیبره‌آفیس ۴.۳.۲ منتشر شد

بنیاد اسناد «The Document Foundation» اعلام کرد: آخرین نسخه (LiberOffice (4.3.2 هم اکنون برای دریافت آماده است!
توسعه دهندگان بنیاد اسناد نگارش جدید و مطمئن‌تری از سری 4.3.x لیبره‌آفیس را منتشر کردند، که این مسئله چهارمین سالگرد شروع این پروژه را پربارتر کرده است .مجموعه Office Suit راهی طولانی را پس از جدایی از OpenOffice طی کرده است و هم اکنون پرکاربردترین مجموعه از نوع خود در بین کاربران گنو/ لینوکس است.
مرکز اسناد بنیادی متن‌باز اعلام می‌کند که دومین نگارش از خانواده نوبنیاد LiberOffice 4.3 را با تغییراتی جزئی منتشر کرده است. در این نسخه بیش از 80 مورد تصحیح مشکلات با تمرکز بر روی قابلیت‌های عملکرد این نرم‌افزار در زمان خواندن و نوشتن بر روی فایل های Microsoft Office مانند فایل‌های
DOCX , XLSX و PPTX انجام شده است.
لیبره‌آفیس 4.3.2 قبل از چهارمین سالگرد این پروژه در روز یکشنبه 6 مهر 1393 به بازار عرضه می‌شود. سازمان اسناد بنیادی در 48 هفته اخیر رشد چشم‌گیری داشته است که می‌توان به جذب حداقل سه توسعه دهنده در ماه و شمار بالایی از داوطلب‌های فعال در بخش‌های تضمین کیفیت (QA)، فروش و بازاریابی و پیشرفت و توسعه اشاره کرد.
طراحان و توسعه‌دهندگان این مجموعه با پیشرفت در چند شاخه پایدار و مطمئن در این حوزه، کاربران مختلفی را در زمینه‌های گوناگون هدف قرار داده‌اند. این نگارش‌های حمایت شده با پیشرفت طراحان و توسعه‌دهندگان این مجموعه، تغییر خواهند کرد. مرکز اسناد بنیادی فایل‌های مختلفی را برای توزیع‌های معروف و موجود ارائه کرده که از آن‌ها می‌توان به windows ،Linux و Mac OS X اشاره کرد و لازم به ذکر است که این نرم‌افزار به صورت آزاد ومتن‌باز (Open Source) عرضه شده است.