بهبود یونیتی و میر در به‌روزرسانی هفتم اوبونتو تاچ

توسعه‌دهندگان توزیع اوبونتو و  اوبونتو تاچ سخت در تلاش هستند تا به‌روزرسانی کلی هفتم «OTA7» برای اوبونتو تاچ را نیز آماده کنند. در این نسخه اشکالات زیادی رفع و کارایی اوبونتو تغییرات متنوعی فراوانی صورت گرفته است،  مانند رفع اشکالات متنوع از میر و یونیتی و افزایش بازدهی و کارایی این کارساز وب و میزکار که به افزایش بازدهی و پایداری خواهد انجامید.

کنونیکال از یک الگوی توسعه و عرضه هر ۶ هفته یکبار برای عرضه به‌روزرسانی عمده در اوبونتو تاچ بهره می‌برد که تقریبا به طور منظم رعایت شده است. در به‌روزرسانی‌های مذکور برخی قابلیت‌ها مثل نرم‌افزار جدید مدیریت رایانامه آن یعنی «Dekko» قرار نداشت که در این به‌روزرسانی ممکن است عرضه شود. اوبونتو تاچ امروزه به یک سیستم‌عامل پایدار مبدل شده است، امّا هنوز برای پیشرفت جا دارد، مواردی چون افزایش نرم‌افزارهای کاربردی پیش‌فرض، نرم‌افزار بیشتر در فروشگاه، دستیار صوتی و دیگر ویژگی‌هایی که در آن حضور ندارند، از مواردی هستند که باید به این سیستم‌عامل افزوده شوند.

انتظار می‌رود این به‌روزرسانی عمومی موسوم به OTA7 در همین هفته یا اوایل هفتهٔ آینده منتشر شود. گفتنی است – فعلا خبری در مورد تاخیر در عرضه این به‌روزرسانی اعلام نشده است.

منبع: softpedia

[اخبار گوشی‌های هوشمند که از سیستم‌عامل‌های آزاد / متن‌باز استفاده می‌کنند را  می‌توانید از طریق سلام دنیا!  دنبال کنید.]