تمامی گوشی‌های نسخه سفید Meizu MX4، فروخته شده‌اند

گوشی Meizu MX4 که یک گوشی هوشمند بهره‌مند از اوبونتو تاچ است، به نظر می‌رسد در فروش توانسته موفق باشد و نسخهٔ سفید رنگ این گوشی در فروشگاه‌های این شرکت به طور کامل به فروش رفته‌اند.

این گوشی را می‌توان اولین گوشی بهره‌مند از سیستم‌عامل گنو/لینوکس و اوبونتو تاچ دانست که در حال حاضر عرضه شده است،  این گوشی علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد، از مشخصات قدرتمندی برخوردار است. همچنین این موضوع به خوبی نشان می‌دهد سلیقه کاربران در خرید یک گوشی چگونه است،  همانطور که گوشی طلایی میزو فروش کمتری نسبت به گوشی سفید رنگ داشته و گوشی سفید تقریبا در فروشگاه‌ها به پایان رسیده است.

اگر شما به دنبال گوشی هوشمند دیگری هستید، تنها دو گوشی ساخته شده توسط بی‌کیو «Bq» وجود دارند که «BQ Aquaris e4.5 or the BQ Aquaris E5 HD» نام دارند.  گفتنی است برخلاف سیستم‌عامل اندروید که باید منتظر عرضه به‌روزرسانی برای گوشی خود از طرف شرکت سازنده باشید، اوبونتو تاچ به راحتی در تمامی گوشی‌ها به روز و ارتقاء می‌یابد که به‌روزرسانی عمده‌ٔ آن یعنی OTA7 قرار است به زودی منتشر شود.  (این سیستم‌عامل در گوگل نکسوس ۷ و ۴ به شکل رسمی و از جانب کنونیکال و در  برخی گوشی‌ها و رایانک‌های دیگر نیز  به صورت غیر رسمی از جانب توسعه‌دهندگان و جامعه کاربران  پشتیبانی می‌شود.)

منبع:‌ softpedia